Folia antystatyczna ESD – bezpieczeństwo procesów technologicznych i elektroniki

Folia antystatyczna ESD to najbezpieczniejszy materiał do wykorzystania przy pakowaniu urządzeń elektronicznych i sprzętu komputerowego. Dzięki ograniczeniu możliwości powstawania wyładowań elektrycznych zapewnia również bezpieczeństwo produkcji. Sprawdź ofertę Colormark!

folia antystatyczna

Folia antystatyczna ESD – zapobiega zjawisku elektryzacji

Elektryzacja (elektryzowanie) jest naturalnym, zwykle niegroźnym zjawiskiem. W pewnych okolicznościach może być jednak szkodliwa. Dlatego Colormark proponuje folie elektrostatyczne idealne do użytkowania wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko:

 • zakłócenia procesów technologicznych,
 • zakłócenia pracy lub uszkodzenia urządzeń elektrycznych i elektronicznych,
 • powstania pożaru lub wybuchu,
 • powstania zagrożenia zdrowia ludzkiego.

Jeśli folia antystatyczna ESD, to tylko od Colormark!

 • Zapewniamy wysoką jakość produktów.
  Dzięki doświadczeniu, know-how i nowoczesnym maszynom.
 • Oferujemy fachowe doradztwo.
  Powiedz, czego potrzebujesz, a dostarczymy Ci właściwy produkt.
 • Świadczymy kompleksowe usługi.
  Tworzymy folie antystatyczne ESD, a także stworzone z nich opakowania. Projektujemy i wykonujemy również nadruki.
 • Dostarczamy błyskawicznie.
  Dzięki dużym możliwościom produkcyjnym.
Folie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadrukuFolie antystatyczne z możliwością nadruku
Masz pytania lub potrzebujesz wyceny?

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij e-mail.

Dowiedz się więcej o foliach antystatycznych ESD

Interesuje Cię folia antystatyczna ESD? Sprawdź poniżej, a być może znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Jeśli nie, chętnie na nie odpowiemy – wystarczy się z nami skontaktować!

Maszyna produkująca folię do pakowania

Folia antystatyczna ESD dzięki specjalnym dodatkom zapobiega powstawaniu ładunków elektrostatycznych podczas pocierania dwóch warstw materiału. Dzięki temu nadaje się do stosowania wszędzie tam, gdzie takie ładunki mogłyby stwarzać zagrożenie.

Folia antystatyczna ESD znajduje zastosowanie między innymi wszędzie tam, gdzie występuje zagrożenie wybuchu lub pożaru związane z elektrycznością statyczną. Jest stosowana do pakowania urządzeń elektronicznych, sprzętu komputerowego i wszelkich produktów zagrożonych elektryzacją, m.in. materiałów pirotechnicznych, odpadów z produkcji drewna, rozcieńczalników, farb, lakierów. Ponadto folia antystatyczna ESD pozwala na bezpieczną pracę z urządzeniami elektronicznymi.

ESD to skrót od angielskiego wyrażenia Electrostatic Discharge, które oznacza wyładowanie elektrostatyczne. Folią ESD nazywa się więc inaczej folię antystatyczną zapobiegającą takim wyładowaniom.